صفحه اصلی / تور روسیه / باغ الکساندر روسیه

باغ الکساندر روسیه

باغ الکساندر روسیه

باغ الکساندر روسیه::Alexander gorden

روسیه یکی از کشور های زیبا و بزرگی است که جاذبه های گردشگری فراوان دارد. جاذبه های روسیه بیشتر جنبه ی تاریخی دارند که قدمت این کشور بزرگ را به ما نشان می دهند. مطعمنا مسافرت به مسکو و سنت پترزبورگ لذت بخش است. اکنون می خواهیم باغ الکساندر را بررسی کنیم.

باغ الکساندر در شهر مسکو قرار دارد. اگر می خواهید به مسکو سفر کنید هیچ وقت این باغ را از دست ندهید. باغی که وقتی وارد می شوید چشم اندازی زیبا از زمین و گل های رنگارنگش می بینید. انگار که فرشی رنگی روی زمین پهن کرده اند و گل های چند رنگ خود به خود شما را جذب می کنند. حتی می توانید کاخ کرملین را در اطراف آن مشاهده کنید.

این باغ از سه بخش اصلی ساخته شده است. قیمت میانی باغ, قسمتی از بناهای یادبود و همچنین یک غار زیر زمینی نیمه کاره

اگر بخواهید تک تک جاذبه های مسکو را مطالعه کنید درمی یابید که بیشتر آن ها از یک تاریخ با رازش به یاد مانده اند. تاریخچه ی این باغ نیز مانند کلیسای کرملین به پیروزی ها و جشن و شادی الکساندر در مقابل سپاه ناپلؤن برمی گردد. در واقع این باغ برای یادبود و احترام برای سربازان گمنام است. روس ها برای این مکان ارزش زیادی قاعل هستند.

حتی در این باغ زیبا بقایای سربازی را مشاهده می کنید که در باور روس ها جلوه ای خاص دارد. این سرباز در جنگ با سپاه آلمان نازی کشته شده بود. حتی برای افتخار او سنگی در کنارش قرار دادند با عنوان : نامت را نمی دانیم اما یادت جاودانه است.

این مکان یک مکان زیارتی بزرگ است.

از این آرمگاه بزرگ بگذریم به یک غار وسیع در این باغ می رسیم که چشم انداز زیبایی دارد. در واقع این غار نیز نمادین است و نماد پیروزی و شکست های تزار است. البته باید گفت که بعضی از سنگ های باغ توسط اشغار فرانسوی ها نابود شده. اما هنوز آثاری برای گردش و تفریح از خود به جای گذاشته است.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *