صفحه اصلی / تور روسیه / کاخ کنستانتینوفسکی

کاخ کنستانتینوفسکی

کاخ کنستانتینوفسکی

کاخ کنستانتینوفسکی::Constantinovsky palace

روسیه کشوری پهناوری است که جاذبه های گردشگری زیادی دارد. این جاذبه ها نماد ها و یادبود ها از تزار ها و افراد بزرگ جامعه ی روس هستند که سرگذشت این کشور را نمایان میکند. توریست ها از گشتن در مسکو و سنت پترزبورک لذت می برند. سنت پترزبورگ یکی از بهترین شهر های روسیه است. با ما همراه باشید که کاخ کنستانتینوفکسی را دیدن کنید.

این کاخ بزرگ واقع در محله ی استرلنا, در گذشته و در زمان رومانوف ها محل اقامت دوک  های بزرگ از خانواده ی رومانوف بوده است. این کاخ یکی از بهترین و زیباترین شاهکاری برای معماری روسیه در قرن 18 به شمار می رود. و اکنون مورد استفاده ی دولت روسیه قرار دارد. در جشن 300 سالگی پیدایش سنت پترزبورگ دولت روسیه این کاخ را به بهترین شکل بازسازی کرد و جالب است بدانید نام هریک از کاخ های کوچک آن را از نام شهر های روسیه نامید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

این کاخ هر روز از ساعت 10 تا 4 بعد از ظهر باز است. می توانید هر زمانی که می خواهید از این کاخ دیدن کنید.

با توجه به این موضوع که کشور روسیه کشوری پهناور و پر جمعیت می باشد امکانات فراوانی نیز در این کشور برای اقامت به وجود آمده است.این کشور دارای جاذبه های فراوانی برای بازدید گردشگرانی می باشد که از سراسر دنیا این کشور را برای مسافرت انتخاب می کنند.

شما می توانید به راحتی به این کشور مسافرت کنید و در بهترین هتل های این شهر سکونت گزینید و از اقامت خود نهایت لذت را ببرید.

تور روسیه نیز جزو پرطرفدارترین تورها به شمار می آید که برای مسافرت های بلند مدت و کوتاه مدت انتخاب می شود.

برای  مسافرت از طریق بهترین تور روسیه و اقامت در بهترین هتل های روسیه با قیمت های مناسب همین حالا می توانید با گشت نوید تماس بگیرید.

22332753

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه اردیبهشت

بهترین تور روسیه اردیبهشت

بهترین تور روسیه اردیبهشت بهترین تور روسیه اردیبهشت::Tour Russia ORDIBEHESHT باید بدانید که روسیه یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *