صفحه اصلی / تور روسیه / آسمان نمای مسکو روسیه

آسمان نمای مسکو روسیه

آسمان نمای مسکو روسیه

آسمان نمای مسکو روسیه::Moscow planetarium

مسکو پایتخت روسیه است و یک شهر زیبای قدیمی تاریخی است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. جاذبه های گردشگری مسکو نشان تاریخ مسکو را هستند و هر کدام از آن ها یک فصل زیبایی از تاریخ را بیان می کنند. توریست ها از گردش و تفریح در این شهر بزرگ لذت می برند. بیایید جاذبه های گردشگری مسکو را بررسی کنیم. با ما همراه باشید. در این بخش می خواهیم از آسمان نمای زیبای مسکو دیدن کنیم.

برخلاف دیگر جاذبه های دبی, آسمان نمای مسکو خیلی تاریخی نیست و درساخت آن تزار های روسیه در چندین سال پیش دخالت ندارند. می توان گفت که تقریبا از جاذبه های گردشگری مصنوعی به شمار می رود.

کشور روسیه یکی از کشور هایی است که به علم نجوم اهمیت می دهد و درطول سال های مختلف چندین بار ماهواره هایی به هوا پرتاب کرده و در این مورد به دستاور های علمی رسیده است. این مکان زیبا در سال های 1927 تا 1929 میلادی در مسکو ساخته شده و یکی از قدیمی ترین و معتبرترین آسمان نماهای جهان می باشد. معمولا توریست هایی که به علم فضا علاقه دارند در این مکان بیشتر رفت و آمد می کنند. آسمان نمای مسکو همه روزه به غیر از ساعت 10 تا 9 شب از شما توریست های عزیز پذیرایی می کند. برای سفر خود به مسکو این مکان را از دست ندهید. می توانید تا حدودی با سیارات و هر آنچه در فضا  وجود دارد آشنا شوید. علم نجوم واقعا لذت بخش است. در این مکان نمایشگاه هایی وجود دارد که ماکت سیارات و ستاره ها را قرار داده است. همچنین سالن بزرگی قرار دارد که شما می توانید در آن قرار بگیرید و با تلسکوپ های مخصوص اجرام ساخته شده را رصد کنید. بی تردید از دیدن آن ها لذت می برید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *