صفحه اصلی / تور روسیه / تور روسیه اردیبهشت

تور روسیه اردیبهشت

تور روسیه اردیبهشت  چه شرایطی دارد؟

تور روسیه اردیبهشت::یکی از بهترین کشور های زیبا و با شکوه برای مسافرت توری،‌ همین کشور روسیه است. کشوری بسیار خوب با جاذبه ها و بناهای تاریخی و فرهنگی خوب. مسافرت با تور روسیه لذت بخش است، چون تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ را به شما نشان می دهد. اما اکنون بیایید با تور روسیه در اردیبهشت مسافرت کنیم و به نقد آن بپردازیم.

مسافرت با تور روسیه اردیبهشت چه ویژگی های دارد؟

مسافرت با تور روسیه در اردیبهشت ماه لذت بخش است. اگر تور شما از مقصد تهران روانه ی مسکو شود مسافرت شما حدود سه ساعت طول می کشد. هتل های روسیه نیز خوب و مقبول هستند و مطمئنا شما از اقامت در این هتل ها لذت کافی را می برید.

حتی باید بدانید که مردم روسیه فرهنگ و اداب و رسوم بالایی دارند. آنها برخورد صحیح با توریست ها را بسیار مهم می دانند و یادگیری رفتار صحیح چیزی است که در نظام آموزش و پرورش آنها وجود دارد.

اگر می خواهید با تور روسیه در اردیبهشت ماه همراه باشید باید به نکات زیر توجه کنید:

به یاد داشته باشید درفرهنگ روس ها، رد کردن یک نوشیدنی که میزبانی به شما تعارف می کند نوعی بی ادبی محسوب می شود.

مردان روسی تمایل به دست دادن با مهمان ها را دارند ولی زنان روسی برای این کار کمتر راغب اند.

درباره ی آب و هوای مسکو و سنت پترزبورگ توضیح دهید.

باید بدانید که روسیه یک منطقه ی کاملا سردسیری است. حتی اگر به نقشه ی اروپا و آسیا نگاه کنید، روسیه را دور از خط استوا و نزدیک به قطب شمال می یابید.

اما درباره ی مسکو می توان گفت که آب و هوای مرطوبی دارد. تابستان های مسکو گرم و معتدل است، در حالی که زمستان های مسکو بسیار سرد است و قدم زدن در آن همه برف و کوالاک غیر ممکن می شود.

سنت پترزبورگ نیز دارای  آب و هوای مرطوب و تحت تاثیر باد های دربای بالتیک است. اواخر تابستان بارش های شدید آن شروع می شود.

تور روسیه اردیبهشت چه ویژگی هایی دارد؟
اردیبهشت ماه چیزی بین ماه آپریل و مه است. آب و هوای  روسیه در این ماه ها به نسبت ماه فروردین بهتر می شود و از سرمای آن کمی کاسته می شود. چون معمولا از اوایل ماه مه تابستان شروع می شود بنابراین اردیبهشت شرایط بهتری برای مسافرت توری دارد.

قیمت تور روسیه در اردیبهشت مناسب است. ولی پیشنهاد می شود ماه های بهتری مانند جولای یا ژوئیه را برای مسافرت توری خود انتخاب کنید که روسیه دارای آب و هوای مناسب باشد. چون ماه اردیبهشت زمان آب شدن برف هایی است که ماه ها پیش روسیه را اشغال کرده بود.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *