صفحه اصلی / تور روسیه / تور روسیه خرداد

تور روسیه خرداد

تور روسیه خرداد چه شرایطی را شامل می شود؟

تور روسیه خرداد::بیایید با تور در خرداد ماه به روسیه سفر کنیم. تور روسیه به راستی جذاب و خاطره انگیز است. مسکو و سنت پترزبورگ که مقصد های اصلی این تور می باشند، دارای جاذبه های گوناگون ولی بسیار خوب و زیبا هستند. نخست به توضیح ویژگی های تور روسیه و بعد به شرایط و قیمت آن می پردازیم.

تور های روسیه مدت زمان های متفاوتی دارند. تور های روسیه از دو شب و سه روز شروع می شود و تا شش شب و هفت روز ادامه دارد و انتخاب آنها بستگی به سلیقه ی شما دارد. اما پیشنهاد می شود تور هایی با مدت اقامت های بالاتر را انتخاب کنید که از جاذبه های گوناگون مسکو و سنت پترزبورگ نهایت لذت را ببرید.

اگر مقصد شما تهران باشد، پرواز تور به مقصد مسکو حدود سه ساعت طول می کشد. اختلاف ساعت بین تهران و روسیه زیاد نیست و حدود نیم ساعت است.

تور روسیه در خرداد خدمات خوبی را نیز به شما ارائه می دهد.

ولی آیا تور های روسیه خرداد طرفدار دارند؟

اگر می خواهید مسافرت خوبی داشته باشید باید شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر خود را به دیگر شرایط مسافرت اضافه کنید.

مسکو و سنت پترزبورگ با توجه به شرایط جغرافیایی که دارند،‌ همواره در دایره شهر های سرد و برفی به شمار می آیند. البته این سرما دائمی نیست و در بعضی ماه ها آب و هوا برای مسافرت مقبول است تا آنجایی که ماه جولای و ژوئیه به بهترین ماه های مسافرتی تبدیل می شوند.

تور روسیه خرداد ماه یعنی اواسط ماه مه تا اوایل ماه ژوئن. تور روسیه خرداد ماه از تور های ماه فروردین و اردیبهشت ماه بهتر است و یک درجه از تور های تیر و مرداد پایین تر است. ولی اگر هدف شما تور های روسیه خرداد است، باید گفت مسکو و سنت پترزبورگ در این ماه ها تقریبا مناسب و پذیرای تور های مهمان است.

قیمت این تور ها به نوع مدت زمان تور شما و زمان انتخاب تور بستگی دارد. معمولا قیمت تور روسیه در خرداد مناسب ولی از تور های اردیبهشت و فروردین بالاتر است.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *