صفحه اصلی / تور روسیه / تور روسیه دی

تور روسیه دی

تور روسیه دی چه شرایطی دارد؟

تور روسیه دی::می خواهیم در دی ماه به روسیه سفر کنیم. مسافرت با تور روسیه دی چگونه است؟
روسیه کشوری تاریخی با قدمت می باشد که جاذبه های گردشگری روسیه تاریخ و فرهنگ آن را تو توضیح می دهند.

روسیه جاذبه های گردشگری فراوانی مثل میدان سرخ،‌ انواع کلیساهای تاریخی،‌انواع کاخ تزار ها و حتی جاذبه های طبیعی مثل باغ گیاهان دارویی و پارک گنجشک ها را دارد.

تور روسیه دی مفتخر است این جاذبه های زیبا و فراوا ن را به شما نشان دهد. پرواز تور های روسیه دی ماه که از مقصد تهران به مسکو حرکت می کنند،‌ حدود سه ساعت و نیم به طول می انجامد.

آیا تور های روسیه دی ماه طرفداران زیادی دارند؟
برای پاسخ به این سوال باید چند نکته را بدانید. روسیه کشوری است که در نیم کره ی شمالی قرار دارد و به دلیل مکان جغرافیایی اش نور خورشید به صورت مایل می تابد. به همین دلیل کشوری در معرض برف و کولاک است که به اصطلاح به آن کشوری سردسیر می گویند.  زمستان های روسیه دما تا 12- درجه می رسد و خیابا ن ها یخبندان می شوند. بنابراین شاید مسافرت با تور های روسیه در زمستان شرایطی آسانی نداشته باشد و این آب و هوا برای توریست های ایرانی مقبول نباشد.

دی ماه که به میلادی از نیمه دسامبر تا نیمه ی ژانویه است، شروع فصل سرد زمستان است که در روسیه برف به حد فراوانی رسیده است.

بنابراین مسافرت در دی با تور روسیه ماه خیلی عالی و مناسب نیست و مناسب ترین ماه هایی که می توانید برا مسافرت با تور دبی انتخاب کنید،‌ ماه های ژوئن و جولای است که در حدود تابستان قرار دارند.

با گشت نوید به روسیه سفر کنید.

22332753

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *