صفحه اصلی / تور روسیه / تور روسیه فروردین

تور روسیه فروردین

تور روسیه فروردین چگونه است؟

تور روسیه فروردین::بیایید با تور روسیه در فروردین ماه  همراه شویم. مطمئنا مسافرت خوبی را به همراه خواهیم داشت. روسیه نیز از کشور هایی است که جاذبه های تاریخی، فرهنگی  زیادی دارد. تور های روسیه در فروردین جاذبه های دیدنی مسکو و سنت پترزبورگ را به شما نشان خواهند داد. همچنین باید بدانید که مردم روسیه مردم با فرهنگی هستند و به طرز رفتار با توریست ها اهمیت ویژه ای می دهند.

مدت زمان پرواز شما حدود از تهران به مسکو حدود سه ساعت و نیم طول می کشد. همچنین اختلاف ساعت بین تهران و مسکو، سنت پترزبورگ حدود نیم ساعت است. بنابراین شما سفر خیلی خسته کننده ای نخواهید داشت.

تمام این اینها ویژگی کلی تور روسیه برای فروردین ماه است اما اکنون بیایید آب و هوا و شرایط مسافرت با تور روسیه در فروردین را بررسی کنیم.

باید بدانید منظور از تور روسیه،‌ تور مسکو و سنت پترزبورگ است. باید بدانید به دلیل فاصله ی زیاد روسیه تا خط استوا و نزدیکی به قطب شمال روسیه دارای آب و هوای سردی است. مسکو نیز شهری سرد است که دمای آن در زمستان  گاهی به  12- سانتی گراد می رسد و بالاترین دمای آن در تابستان بین 20 تا 24 درجه ی سانتی گراد است. البته قابل ذکراست که تابستان های روسیه همواره گاهی گرم و مرطوب است و قدم زدن در این آب و هوا لذت بخش می شود.

زمستان های روسیه نیز از ماه نوامبر ( یعنی معادل آبان و نیمه آذر) شروع می شود و تا پایان مارس (نیمه ی اسفند و فروردین)‌ میهمان روسیه خواهد بود. بنابراین مسافرت در فروردین ماه شاید کمی سرد به شمار بیاید و شاید برای سفر با تور روسیه خیلی مناسب نباشد. چون برف ها و یخبندان ها خیابان های مسکو را احاطه کرده است.

ولی شما می توانید در ماه های جوئن و جوئیه که تقریبا تیر و مرداد را در برمی گیرد مسافرت توری خود را انجام دهید. در این ماه هم آب و هوا خوب است و هم شرایط مسافرت با تور روسیه آسان می شود.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *