صفحه اصلی / تور روسیه / تور روسیه مهر

تور روسیه مهر

شرایط ویژه ی تور روسیه مهر

تور روسیه مهر::بیایید بار تور روسیه در مهر ماه مسافرت کنیم. تور روسیه در مهر ماه به راستی خوب و خاطره انگیز است. این تور قصد دارد ما را با جاذبه های گردشگری مسکو و سنت پترزبورگ آشنا کند.

مسکو و سنت پترزبورگ که سرمایه های تاریخی و ملی روسیه هست، جاذبه های تاریخی و فرهنگی بالایی مانند کلیساهای سنت باستیل، کاخ کرملین، کلیسای عیسی مسیح و یا جاذبه های طبیعی مانند تپه ی گنجشک را دارد.

تور روسیه مهر ماه برای شما توریست ها فراهم شده که معمولا از دوشب و سه روز شروع می شود تو تا شش شب و هفت روز ادامه دارد و انتخاب تور ها بستگی به سلیقه ی شما دارد. اما شاید بهتر باشد مهمان تور روسیه برای شش شب و هفت روز شوید که این کشور پهناور را کاملا بازدید کنید.

اما سوال این است که تور های روسیه در مهر ماه مناسب هستند یا نه؟

بیایید اقلیم روسیه را در نظر بگیریم. تاکنون از آب و هوای سرد روسیه شنیده اید؟

بله،‌ روسیه  کشوری واقع در شمال اروپا و دارای آب و هوای سرد است. معمولا در زمستان خیابان های روسیه پوشیده از برف های یخ زده است. این روند تکراری تا سراسر زمستان ادامه دارد. اما  هرچه قدر از زمستان فاصله می گیریم و به بهار نزدیک می شویم برف ها شروع به آب شد ن می کنند و آب و هوا بهتر می شود. این یعنی تور های روسیه برای فصل های سرد مناسب نیستند.

اما تورهای روسیه مهر ماه همواره نیمی از اکتبر و نیمی از سپتامبر میلادی را در بر می گیرند. معمولا در این ماه سرما تازه از راه رسیده است. تور های روسیه در مهر ماه خیلی خوب و عالی نیستند. اما می توان گفت که چون در اوایل فصل های سرد قرار دارد از کل زمستان بهتر ولی از تابستان و ماه های جولای و ژوئن بدتر است.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *