صفحه اصلی / تور روسیه / متروی مسکو

متروی مسکو

متروی مسکو

متروی مسکو::Moscow metro

روسیه کشوری پهناور و زیبا در شمال اروپا است. این کشور بزرگ جاذبه های زیادی از خود به یادگار گذاشته است. جاذبه های روسیه بیشتر تاریخی و فرهنگی هستند و سمبل های کشور روسیه را نشان می دهند. مسکو و سنت پترزبورگ از بهترین و بزرگ ترین شهر های توریستی روسیه است. بیایید متروی روسیه را بررسی کنیم. متروی روسیه یکی از بزرگ ترین جاذبه های مسکو را نشان می دهد.

مطمعنا به این موضوع فکر کرده اید که ایستگاه  مترو ها چه قدر ساده و یک شکل است. ولی اگر به متروی مسکو بروید خواهید دید چه قدر می تواند متفاوت باشد. انگار به یکی از کاخ ها یا سالن های توریستی قدم گذاشته اید. هر قسمت از این متروی خارق العاده بیان گر یک مکان متفاوت است. و باید گفت وسوسه انگیز است و به هر چیزی شبیه است جز یک ایستگاه مترو.

این متروی بزرگ از بزرگ ترین وسیله های  حمل و نقل جهان است و روزانه نه میلیون نفر را جابجا می کند. ولی یکی از ارزان ترین مترو های جهان است.

در این مترو به هر سمتی که وارد شوید در آن مجسمه های غول پیکر و آثار و نقاشی های هنری را می بینید. بعضی از این مجسمه ها نمادین و بعضی دیگر نشانه ی ادیان و مذاهب مختلف هستند.

ساخت مترو به سال 1875 بر می گردند. اما متاسفانه طی سال های متعددی دچار تغییر و تحول شد و تا این که بعد از پیروزی اتحاد جماهیر شوروی ساخت آن به طور جدی آغاز شد و درسال 1935 افتتاح شد. این مکان توریستی یکی از شلوغ ترین مکان های دنیا است. در طی سال های 1940 تا 1950 دچار تغییراتی شد و سبک آن را به سبک حماسی روسیه در جنگ جهانی دوم اختصاص دارد.

در این مترو بر خلاف سایر مترو ها برای تغییر مسیر و تغییر خط نیازی به پرداخت مجدد ندارید. اگر قصد سفر به روسیه را دارید این مکان زیبا را از دست ندهید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *