صفحه اصلی / تور روسیه / مراکز خرید سنت پترزبورگ روسیه

مراکز خرید سنت پترزبورگ روسیه

مراکز خرید سنت پترزبورگ روسیه

مراکز خرید سنت پترزبورگ روسیه::سنت پترزبورگ یکی از بهترین و محبوب شهر های روسیه است و قدمتی بالایی دارد. این شهر نخستین بار توسط پیتر کبیر پایه گذاری شد. پیتر خود دستور ساخت چند بنای زیبا را داد. حتی طی سال های متوالی تزار های مختلف بنا های متعددی در آن ساختند و بر محبوبیت ان افزودند. جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ واقعا بی نظیر است و یک تاریخ با عظمت را نشان می دهد. حتی مراکز خرید هم بر محبوبیت و توریستی بودن این شهر افزوده اند. با ما همراه باشید تا مراکز خرید را بررسی کنیم.

مرکز خرید بولشوی

مرکز خرید بولشوی از بهترین مراکز خرید سنت پترزبورگ است و اولین بازارسر پوشیده به سبک طاق نما در سراسر جهان است. این بازار زیبا بیش از صد مغازه ی خوب برای خرید دارد. این مرکز خرید را از دست ندهید.

Passage trading house

این مرکز خرید کوچک اما زیبا روبروی مرکز گوستینی قرار دارد. در این مرکز می توانید جواهرات، انواع اجناس و عتیقه ها را با کیفیت بالا خریداری کنید.

Pryalka

این جا یک گالری بزرگ و خوب است که انواع لباس های شیک و گرم زمستانی را دارد. حتی جدا از لباس می توانید انواع دستکش ها یا جوراب های گرم زمستانه ی زیبا را تهییه کنید. این گالری محیطی منحصر به فرد است. این فروشگاه زیبا را  از دست ندهید.

Nevsky

همچنین می توانیم خیابانی را که به خیابان شانزلیزه معروف است به شما معرفی کنیم. این خیابان شامل مغازه ها و فروشگاه های لوکس برای خرید است.

Moskovsky

در فروشگاه مسکوی واقع در سنت پترزبورگ انواع لوازم ورزشی و فروشگاهای هنری وجود دارد. معمولا توریست ها از خرید اشیای هنری لذت می برند.

در پشت کلیسای منجی یک بازار بزرگ برای انواع سوغات روسی وجود دارد. قیمت آن ها خوب و ارزان هستند. بد نیست در طی سفر خود سوغات روسی را هم خریداری کنید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

 

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *