صفحه اصلی / تور روسیه / مراکز خرید مسکو روسیه

مراکز خرید مسکو روسیه

مراکز خرید مسکو روسیه

مراکز خرید مسکو روسیه::بی تردید همه ی شما مسکو را می شناسید. مسکو یکی شهر های بزرگ توریستی جهان و پایتخت کشور روسیه است. بیشتر جاذبه های گردشگری مسکو جنبه ی تاریخی دارند. بیشتر آن ها از زمان تزار های بزرگ روسیه و به خصوص پیتر کبیر تا به امروز باقی مانده است و تاریخ این کشور را رقم زده است. مسکو به غیر از مکان های دیدنی زیبا, مراکز خریدی هم دارد که به طور یقین بر محبوبیت آن افزوده است. یکی از بهترین ویژگی مراکز خرید این است که میتوانید با ایستگاه های مختلف مترو به آن دسترسی پیدا کنید:

یکی از این مراکز خرید محبوب, مرکز خرید ایزمایلوفسکی است. جالب است بدانید که در ابتدای بازار برای ورود, خرس های دست آموز شما را به سمت داخل راهنمایی می کنند. نترسید. حتی می توانید در این بازار اجناس را ارزان تر بخرید.

مرکز خرید اوروپتسکی یکی دیگر از مراکز خرید است که در سال 2006 نزدیک مترو افتتاح گردید. حتی این مرکز خرید دارای سینمایی با چند سالن و انواع فروشگاه های مختلف می باشد.

مرکز خرید ایکا

مرکز خرید ایکا در فروشگاه مگا قرار دارد و شما می توانید از چند خط مترو به آن دسترسی پیدا کنید. وقتی از مترو خارج می شوید با اتوبوس های زرد رنگ همراه شوید تا به فروشگاه برسید.

مجتمع تجاری گوم

می توانیم در مجاورت میدان محبوب سرخ مجمتع تجاری گوم را به شما معرفی کنیم. این مجتمع بزرگ شهرت زیادی دارد و بوتیک های آن بین المللی هستند.

بازار دتسکای

یک فروشگاه زنجیره ای که در همه جای روسیه شعبه دارد مرکز خرید دتسکای است. این مرکز خرید خوب و مفید است. چون به سوغات همه ی کشور ها در آن یافت می شود و حتی می توانید انواع کتاب ها و دی وی دی و همچنین انواع وسایل کودک را پیدا کنید.

 

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *