صفحه اصلی / تور روسیه / موزه های سنت پترزبورگ روسیه

موزه های سنت پترزبورگ روسیه

موزه های سنت پترزبورگ روسیه

موزه های سنت پترزبورگ روسیه ::Museums of S.T

یکی از بهترین و زیباترین شهر های روسیه شهر سنت پترزبورگ است. این شهر نخستین بار توسط پیتر کبیر ساخته شد و طی سالیان دراز مکان ها و کاخ های بزرگ توسط تزار های مختلف در آن ساخته شد. سنت پترزبورگ جاذبه های زیادی دارد. اما آنچه اکنون قابل بررسی است موزه های زیبای سنت پترزبورگ است. پس با ما همراه باشید که این موزه های قشنگ را بررسی کنیم.

گالری آرمیتاژ

یکی از بهترین و زیباترین موزه های این شهر موزه ی هرمیتاژ یا آرمیتاژ است. این موزه ی بزرگ و معروف سنت پترزبورک نخستین بار توسط کاترین کبیر و به دستور او ساخته شد. در آن زمان این تزار قدرتمند هزینه ی زیادی را پرداخت کرد تا بهترین و زیباترین تابلو ها از اروپا خریداری شود. در آن زمان حدود 200 نقاشی جمع شده بود و بنای خوبی برای نگهداری نقاشان دوره ی رنسانس مانند لعوناردو داوینچی بود. هر چند در زمانی به عنوان کاخ تزار ها استفاده می شد.

موزه ی روسیه

موزه ی روسیه نیز در این شهر قرار دارد و بعد از موزه ی هرمیتاژ بیشترین طرفدار را دارد. این موزه, موزه ی بسیار بزرگ و با شکوهی است. ساخت آن به سال 1895 برمیگردد. زمانی که نیکلای دوم, تاج گذاری کرد و به یادبود پدرش الکساندر سوم احداث شد. بازدید این موزه را از دست ندهید.

کانست کامرا

کانست کامرا که درمقابل  کاخ زمستانی موزه ی آرمیتاژ قرار دارد, یکی دیگر از بهترین موزه های سنت پترزبورگ است. این مجموعه ی بزرگ و زیبا نیز یکی دیگر از خدمات پتر کبیر است. در آن زمان به فرمان پتر حدود دو میلیون نمونه از سراسر جهان جمع آوری شده که به امروزه به عنوان یک موزه ی بزرگ نژاد شناسی و انسان شناسی است.  این موزه از تنوع زیادی برخوردار است. مطمعنا از تماشای این موزه لذت می برید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *