صفحه اصلی / تور روسیه / موزه های مسکو روسیه

موزه های مسکو روسیه

موزه های مسکو روسیه

موزه های مسکو روسیه::Museums of Moscow

هر یک از شما حداقل باید یکبار روسیه را ببینید. مسکو و سنت پترزبورگ  از بهترین و زیباترین شهر های توریستی جهان هستند که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند. مسکو همچنین جاذبه های زیادی در خود جای داده است.  جاذبه های این شهر زیبا, بیشتر تاریخی هستند و مربوط میشوند به زمانی که تزار های بزرگ در روسیه حکومت می کردند. کلیساها, خیابان ها و کاخ ها از بهترین مکان های مسکو هستند. ولی با ما همراه باشید که در این متن موزه های مسکو را بررسی کنیم.

موزه هایی که در مسکو واقع شده اند اغلب, تاریخ روسیه را نشان می دهد.

یکی از بهترین موزه های مسکو می توان به موزه ی ترتیاکوف اشاره کرد. این موزه ی زیبا نخسین بار توسط شخص پاول ترتیاکف به وجود آمد. کسی که از همه ی نگار گران روسی آثار و نقاشی های با ارزش را جمع اوری کرد و همه ی آن را در یک گالری جای داد. اکنون حدود 120 تابلو در این موزه ی با ارزش نگهداری می شود. می توان گفت آثاری که در موزه ی ترتیاکوف نگهداری میشوند. تقریبا عجیب و کم یاب هستند. چون با زمانه ی خود صحبت می کنند.

یکی دیگر از موزه های زیبای مسکو, موزه ی هنر های زیبای پوشکین است. این موزه مخصوص شما توریست هایی است که طرفدار هنر های مدرن هستید.

در این موزه نیز آثار بزرگانی چون گاردی, مونه, پیکاسو و سزان است. بد نیست در مسافرت خود به مسکو از این موزه دیدن کنید.

موزه ی دیگری در مسکو به نام موزه ی هنر های چند رسانه ای وجود دارد؟ منظور از هنر های چند رسانه ای چیست؟ این موزه در سال 1996 افتتاح گردیده و مجموعه عکس هایی است که توسط عکاسان بزرگی گرفته شده است.

موزه ی هنر های مدرن مسکو نیز فقط مخصوص هنر های نوین این شهر است که نخستین باز توسط یک مجسمه ساز معروف ساخته شده. اگر مد گرا هستید از این موزه دیدن کنید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *