صفحه اصلی / تور روسیه / موزه ی هرمیتاژ روسیه

موزه ی هرمیتاژ روسیه

موزه ی هرمیتاژ روسیه

موزه ی هرمیتاژ روسیه::Hermitage museum

بیایید با هم به روسیه مسافرت کنیم

باید بدانید که روسیه یکی از بهترین کشورهای توریستی جهان است. کشوری است که با جاذبه های متفاوت که اکثر آن ها جنبه ی تاریخی دارند. مسکو و سنت پترزبورگ دو شهر مهم و اصلی روسیه هستند و به نوعی پایتخت های اقتصادی این کشور خوانده می شوند. اکنون از سنت پترزبورگ شروع می کنیم. اگرچه سنت پترزبورگ سرشار از جاذبه های گردشگری است اما موزه ای به نام موزه ی هرمیتاژ در این میان می درخشد. با ما همراه باشید تا این موزه های بررسی کنیم.

این بنا مانند دیگر بناهای روسیه تاریخ زیبایی دارد و در گذشته محل سکونت تزار ها بوده است.

این موزه مربوط به زمان حکومت الیزابت دختر پطر کبیر است که آن زمان توسط معماران ایتالیایی ساخته شد. بعد ها در سال 1764 میلادی کاترین کبیر به ادامه ی راه الیزابت مشغول شد. در این زمان کاترین کبیر تزار روسیه بود که دستور به خرید آثار هنری از تمامی اروپا داد و سفیران خود را به اروپا فرستاد. در آن زمان حدود دویست نقاشی از هنر مندان بزرگ اروپا خریداری شد. کاترین همچنین این موزه را خلوت گاه خود تبدیل کرده بود که در زبان فرانسوی همان ارمیتاژ است. حتی در آن زمان فقط مقامات خاصی اجازه ی بازدید این موزه را داشتند. طی چند سال بعد این موزه مانند دیگر مکان های روسیه در آتش سوخت ولی دوباره بازسازی و تعمیر شد. در جنگ جهانی دوم و مقابل روسیه با آلمان که خود فصلی طولانی دارد, موزه ی هرمیتاژ یکی از مکان های مورد نظر دشمن بود به همین خاطر آثار موزه را توسط راه آهن به سیبری ارسال کردند ولی بعد از جنگ جهانی دوباره به سیبری بازگردانده شد.

این موزه شما را با فرهنگ و هنر معماری روسیه آشنا می کند. در بازدید از سنت پترزبورگ این موزه ی هنری را از دست ندهید.

جالب است بدانید که این موزه در چند شهر معروف, لندن, آمستردام و لاس وگاس شعبه دارد. می توانید در این موزه ی تاریخی و شعبه هایش آثار هنرمندان معروفی چون لعوناردو داوینچی, ونسان ونگوگ و پیکاسو را بازدید کنید و از این مناظر باشکوه لذت ببرید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *