صفحه اصلی / تور روسیه / میدان مانژ روسیه

میدان مانژ روسیه

میدان مانژ روسیه

میدان مانژ روسیه::Square Melange

می توان گفت که مسکو یکی از بهترین و زیباترین پایتخت های دنیاست. مسکو جایی است که جاذبه های گردشگری زیادی در آن قرار گرفته است. جاذبه هایی که هر کدام تاریخی مفصل دارند. اکنون از موزه ها و کلیساهای دبی عبور می کنیم و به میدان زیبایی به نام میدان مانژ می رسیم. با ما همراه باشی تا این میدان را بررسی کنیم.

میدان مانژ دوران های مختلفی را برای ما بازگو می کند. گویی از آن زمان باقی مانده تا تغییر و تحولات زمان را در خود ثبت کند.

در اوایل قرن نوزده که هنوز این میدان ساخته نشده بود, محلی ساده مانند دیگر محل ها بود و سربازخانه ها, بازار ها و صومعه ها در آن قرار داشتند. حتی ساختمان اولیه دانشگاه مسکو به نام معبد در سال 1755 در این مکان ساخته شد. چندین سال بعد در سال 1812 آتشی در شهر مسکو افتاد که تمام مکان ها را نابود کرد. بعد از چندی اهالی کمیسیون مسکو تصمیم به بازسازی شهر گرفتند و در همان سال ساختن میدان مانژ در این منطقه تصویب شد.

این میدان زیبا که هم اکنون به عنوان یک مکان توریستی شناخته شده, یک میدان مثلثی شکل است و مساحت حدود 6500 متر مربع دارد. این مکان اکنون محل برگزاری نمایشگاه های بزرگ و بین المللی روسیه و انواع کنسرت ها است.

اگر به قسمت جنوبی این میدان برویم با موزه ی مسکو برخورد می کنیم و همچنین باغ الکساندر توجه ما را جلب می کند. به سمت شمال میدان مانژ حرکت می کنیم. در این قسمت دانشگاه بزرگ مسکو دیده می شود. در شرق مسکو هتل چهار فصل مسکوا دیده میشود. ایستگاه های میدان در اطراف آن قرار دارند. اگر با تور روسیه همراه هستید می توانید از این ایستگاه ها استفاده کنید. مطمعنا این جاذبه ها, توجه شما را جذب می کند. این میدان زیبا را از دست ندهید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *