صفحه اصلی / تور روسیه / کاخ کرملین روسیه

کاخ کرملین روسیه

کاخ کرملین روسیه

کاخ کرملین روسیه::Cremline palace

باید بدانید که روسیه از جمله کشور هایی است که جاذبه های توریستی فراوان دارد و توریست های زیادی خواهان مسافرت به روسیه هستند. روسیه جاذبه های تاریخی و فرهنگی فراوانی دارد که هر کدام از آنها یک داستان قدیمی از روسیه را بیان میکنند. مسکو و سنت پترزبورگ از بهترین شهر های روسیه به شمار می آیند. بیایید از جاذبه های دیدنی مسکو صحبت کنیم و اکنون می خواهیم مهم ترین جاذبه ی مسکو یعنی کاخ کرملین را بررسی کنیم.

بزرگ ترین و بهترین جاذبه ی گردشگری مسکو کاخ کرملین است. کاخی که قلب شهر مسکو است و در میدان محبوب سرخ قرار دارد. این کاخ درخشان از جنوب به رودخانه ی درخشان مسکوا, از شرق به میدان سرخ و از غرب به باغ زیبای الکساندر مشرف است. کرملین جایی است که تمام راه های روسیه به آنجا ختم می شود و به همین دلیل قلب شهر مسکو است. کرملین تاریخ زیبایی دارد. جایی است که تزار ها تاج گذاری می کردند. حتی ایوان مخوف و استالین در این کاخ برمردم حکومت می کردند.

این کاخ سمبلیک در قرن پانزده ساخته شده است. یعنی در سال 1425 در حال ساخته شده بود و دقیقا زمانی بود که روسیه گرفتار حمله ی تاتارها شده بود. البته در آن سال با اتحاد و پشتکار مردم, روسیه قوای دشمن را شکست داد. ولی دراین مدت این کاخ دچار خسارت هایی شده بود. ولی بعد ها بازسازی کردند و محکم تر و زیبا تر و حتی بزرگ تر از گذشته شد و آجر های آن را تامینر کردند تا این که در سال 1849 شکل کنونی خود را به دست آورد. حتی طراحان و معماران پاداش خود را از ساخت مجدد آن دریافت کردند.

 

اکنون این کاخ حدود 800 اتاق دارد که شامل تالار ها و سالن های بزرگ و حتی اتاق های بزرگ و اختصاصی مخصوص شخص اول ممکلت دارد.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *