صفحه اصلی / تور روسیه / کلیسای عیسی مسیح روسیه

کلیسای عیسی مسیح روسیه

کلیسای عیسی مسیح روسیه

کلیسای عیسی مسیح روسیه::The church of Jesus christ Mosco

یکی از کشور های پهناور و بزرگ جهان کشور روسیه است. این کشور زیبا و سردسیری که در شمال اروپا قرار دارد جاذبه های گردشگری تاریخی و فرهنگی فراوان دارد. بیایید با جاذبه های گردشگری روسیه آشنا شویم. از مسکو شروع می کنیم. با ما همراه باشید در این بخش می خواهیم کلیسای عیسی را بررسی کنیم.

به طور یقین باید گفت که کلیسای عیسی منجی یکی از مهم ترین و محبوب ترین کلیسا ها و جاذبه های روسیه است. این کلیسای پهناور که بزرگ ترین کلیسای ارتدکس جهان است, بخشی از تاریخ روسیه را رقم زده است.

تاریخچه ی کلیسا مربوط به سال های 1800 تا 2000 میلادی است. زمانی که تزار روسیه, الکساندر, در جنگ هایش به پیروزی رسیده بود برای جشن پیروزی تصمیم به ساخت کلیسا گرفت. حدود 40 سال طول کشید که این کلیسا ساخته شود. اما در طی سال های طولانی و جنگ های مختلف و موج دین زدایی سوسیاسیم ها این کلیسا به کلی نابود شد  و اثری از آن باقی نماند. در طول سال های مختلف تصمیم به ساخت مجدد گرفته شد که به فراموشی سپرده شدند تا این که در سال 1992 دقیقا مشابه همین کلیسای قدیمی ساخته شد که اکنون محلی شلوغ و پر رفت و آمد است که در روز های خاص و برای مراسم مذهبی زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین یک مکان توریستی خوب به شمار می آید.

این کلیسای زیبا نزدیک میدان سرخ و در واقع در جنوب غربی کاخ کرملین, در ساحل رودخانه ی مسکوا قرار گرفته است. اگر با تور روسیه همراه شوید, می توانید علاوه بر بازدید حیات و صحن کلیسا, با تور قایق سواری کلیسا همراه باشید و از داخل قایق به بازدید این کلیسا بپردازید. با این تور ها همراه شوید و لذت ببرید.

توریست ها باید بدانند, رعایت ادب و حفظ پوشش مناسب برای رفتن به این کلیسا که یک مکان مقدس است واجب است.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *