صفحه اصلی / تور روسیه / گالری ترتیاکوف روسیه

گالری ترتیاکوف روسیه

گالری ترتیاکوف روسیه

گالری ترتیاکوف روسیه::Tretyakov museum

روسیه تا کنون یکی موفق ترین کشور های جهان در صنعت توریست بوده و آثار و جاذبه های گردشگری اش محبوبیت خاصی در باور توریست ها پیدا کرده است. مسکو و سنت پترزبورگ از بهترین شهر های روسیه هستند و آثار باستانی زیادی دارند. بیشتر جاذبه ها در روسیه تاریخ این کشور با قدمت را نشان می دهند. با ما همراه باشید تا سری به تاریخ هنری و موزه های مسکو بزنیم. شاید بخواهیم به این کشور مسافرت کنیم.

یکی از بهترین موزه های مسکو موزه ی ترتیاکوف است. این موزه از گنجینه های کشورش حفاظت می کند. باید با شخصیت پاول ترتیاکف آشنا شوید. او کسی است که نخستین بار به جمع آوری تابلو های روسی از نگارگران مختلف پرداخت تا  این که این موزه اکنون بیش از 120 هزار تابلو نگهداری می کند. اکنون حدود یک قرن و نیم از تاسیس این موزه ی ارزشمند گذشته است. اگر می خواهید به مسکو سفر کنید این موزه را از دست ندهید. ولی باید به یاد داشته باشید برای عبور و بازدید همه ی آثار موزه باید از پنجاه و دو تالار عبور کنید.

در این موزه شما آثار هنرمندان روسی را از قرن شانزده تا قرن بیستم مشاهده می کنید. آثاری که اکنون کمیاب هستند و هر کدام با زمانه ی خود صبحت می کند. می توان از مشهور ترین آثار این موزه به تابلوی زن سوار بر اسب در کارل بریلوف  از آندری روبلوف اشاره کرد.

می توانیم هنرمندی دیگر به نام بریولف را به شما معرفی کنیم. در این موزه آثار او به خوبی نگهداری می شود آثاری که بیشتر نشانه های روانشناسی در آن دیده می شود.

ترتیاکوف از دیگر هنرمندان روسی است که تابلو های نقاشی او زندگی و آداب و رسوم مردم روسیه در دوران گذشته را نشان می دهد. از تماشای این موزه لذت ببرید.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

درباره kiyomars

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد

بهترین تور روسیه خرداد بهترین تور روسیه خرداد::Tour Russia KHORDAD می توان یکی از کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *